Specjalista w zakresie olejów silnikowych i nie tylko. MOTUL, jako ekspert w dziedzinie ultranowoczesnych środków smarnych, tworzy, produkuje i sprzedaje oleje silnikowe w ponad 80 krajach. Paleta produktów jest bardzo szeroka i obejmuje oprócz produktów dla samochodów osobowych i motocykli, również produkty dla skuterów, łodzi wyścigowych, skuterów wodnych, gokartów i quadów, jak i produkty dla samochodów ciężarowych i traktorów.
Szybko postępujący rozwój technologiczny sprawia, że najwyższym priorytetem MOTUL jest stałe monitorowanie najnowszych rozwiązań technologicznych i produkcja nowych olejów z zastosowaniem najnowszych technologii.

MOTUL jako jedna z pierwszych firm na świecie wyrobiła sobie markę w sportach motorowych. Już od lat pięćdziesiątych 20. wieku wspierali liczne imprezy sportowe, takie jak wyścigi samochodowe i motocyklowe czy regaty sportowych łodzi motorowych. Firma jest od zawsze ściśle związana ze sportem motorowym. To zaangażowanie będzie z całą pewnością w dalszym ciągu nieodzowną częścią wizerunku firmy.
Jednakże wiodącą rolę w polityce firmy odgrywają partnerstwa mające na celu uzyskanie najwyższej możliwej jakości produktu. Gdzie można lepiej przetestować niezawodność oleju silnikowego niż w najtrudniejszych warunkach, jakie stwarza 24 godzinny wyścig Le Mans, motocyklowe Grand Prix (Moto GP) czy też mistrzostwa świata w klasie Rallye? MOTUL przyczynił się do zdobycia ponad 40 tytułów mistrza świata i zawsze jest wymieniany wspólnie z innymi markami zasłużonymi w sporcie motorowym, takimi jak Suzuki, Yamaha, Subaru, Aston Martin czy NISMO.

Również na poziomie regionalnym i krajowym MOTUL wspiera swoich partnerów w sportach motorowych. W samym roku 2009 było to ponad 250 wyścigów. Z dumą można stwierdzić, że w roku 2009 odegrali wiodącą rolę w ponad 60 wyścigach o mistrzostwo w ponad 20 krajach.Copyright © 2015 by Motocykle Stefański Wszystkie prawa zastrzeżone.

Powered by propromo.pl
NASZA OFERTA

Motocykle

Skutery, Maxi skutery

Quady, ATV, Czterokołowce

Rowery, Rowery elektryczne

Sprzedaż, serwis i komis

SALON

PHU Motocykle Stefański

tel. 508 111 040

e-mail: marcin@motocykle-gdynia.pl

woj. pomorskie
Morska 360, Gdynia